روانکار می بایست با شرایط کارکرد، شرایط محیط مانند رطوبت هوا و دما، گرد و غبار، فشار وارد بر روغن و بسیاری عوامل موثر دیگر که روی عمر روغن و دستگاه تاثیر مستقیم دارند، سازگار باشد. از این رو متخصصین شرکت، ضمن انجام تحقیقات گسترده در صنایع و بررسی شرایط آب و هوایی مناطق مختلف کشور، اقدام به طراحی و ساخت روغن مطابق کارکرد و شرایط محیط هر صنعت نموده اند، که این نقطه تمایز کیفیت محصولات سینولکس (Synolex) با نمونه های مشابه خارجی است. در دسترس بودن نسبت به نمونه های خارجی ضمن حفظ کیفیت مشابه که توسط آزمایشگاه های ثالث قابل اثبات است، پایش محصولات و ارائه خدمات پس از فروش از دیگر ویژگی هایی هستند که روغن های سینولکس را از مشابه های خارجی جهت مصرف کننده ایرانی متمایز می نمایند.


مزایای سینولکس

طراحی و ساخت روغن مطابق کارکرد و شرایط اقلیمی ایران
در دسترس بودن نسبت به نمونه های خارجی ضمن حفظ کیفیت مشابه که توسط آزمایشگاه های معتبر قابل اثبات است، از ویژگی هایی است که روغن های سینولکس را از مشابه های خارجی متمایز می نمایند.

قیمت مناسب محصولات سینولکس
قیمت یکی از عوامل نشان دهنده کیفیت مواد اولیه بکار رفته در روانکارهاست. محصولات خودرویی بنزینی سینولکس با تنوع سبد محصول از روغن موتورهای متوسط SG با قیمت مناسب تا لوکس SN با قیمت بالا عرضه می گردد.
در مجموع محصولات سینولکس ضمن حفظ کیفیت مشابه نمونه های خارجی، قیمت رقابتی مناسبی دارند. ما بعنوان تولید کننده و کارآفرین ایرانی در راستای خدمت به جوانان این مرز و بوم انجام وظیفه نموده ایم تا چرخ تولید و اشتغال کشور را به حرکت درآوریم. شما نیز با خرید محصولات سینولکس از جوانان کشورمان حمایت نمایید.

کیفیت متمایز روغن های  سینولکس
با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه با کیفیت و استاندارد در خط تولید از قبیل:
o روغن هاى پایه سنتتیک تولید شرکت و وارداتى
o مواد افزودنى روغن از شرکت هاى معتبر آلمانی، ژاپنی و آمریکایی
o روغن هاى پایه درجه یک پالایشگاهى

 محصولات سینولکس عملکرد مناسبی را فراهم کرده که مزایای زیر را به ارمغان می آورد:
o افزایش طول عمر موتور
o زمان کارکرد طولانی
o کاهش مصرف سوخت
o ترمیم سطوح فلزی مخدوش
o کاهش چشمگیر صدای موتور
o خاصیت ضد اصطکاک بالا
o خاصیت محافظت بالا از موتور
o نقطه اشتعال بالای روغن موتورهای سینولکس
o قابلیت پاک کنندگی، جذب و معلق نگه داشتن دوده ها و آلودگی ها
شرکت با توجه به آلودگى هاى زیست محیطى سال هاى اخیر، خود را مسئول میداند ضمن رعایت تمام جوانب زیست محیطى، محصولاتى تولید نماید که در حداقل زمان ممکن در طبیعت تجزیه شده و با کاهش مصرف سوخت، کاهش آلودگی هوا و صرفه جویى در مصرف انرژى را نیز موجب شوند.

برچسب‌ها:, , , ,